post

ul. Vincenta Hložníka (Condominium Renaissance), 5 izbový byt v exkluzívnom zastúpení našej realitnej agentúry

V exkluzívnom zastúpení ponúkam na prenájom výnimočný 5-izbový byt na ulici Vincenta Hložníka, v mestskej časti Karlová Ves (Dlhé Diely) len 10 min. autom od centra. Nachádza sa v uzavretom areáli siedmych bytových domov v projekte Condominium Renaissance. Byt je bezbarierový.

Úžitková plocha: 215.17 m2 + 3x terasa (8.63 m2, 24.38 m2, 8.35 m2) + pinvičná kopka o výmere 12 m2. Bytový dom je stavaný do kopca, t.j. z ulice je to 1. poschodie, z druhej strany je to 4. poschodie s výťahom.

Byt je rozdelený na dennú a nočnú časť. 

Zo vstupnej haly so vstavaným šatníkom sa vchádza do priestrannej obývacej miestnosti spojenej s jedálňou (58.30 m2). Z toho priestoru je výstup na 2 terasy s nádherným výhladom na bratislavský hrad, chránené územie karloveského ostrova vody Sihoť, lužné lesy a Rakúsko. 

Kuchyňa s ostrovčekom je kompletne vybavená vysokokvalitnými spotrebičmi zn. Miele. Kuchyňu je možné oddeliť posuvnými dverami od obývacej a jedálenskej časti. 

Z dennej časti bytu prechádzame cez sklenené dvere do nočnej časti, kde sa nachádzajú 3 spálne (22.26 m2, 14.60 m2 a 14.45 m2), pracovňa (10.83 m2), kúpelňa so sprchovacím kútom a širším umývadlom, samostatná toaleta s umývadlom a práčovňa s práčkou a so sušičkou. Hlavná spálňa má vlastnú kúpelňu (vaňa, sprchovací kút, toaleta, dvojumývadlo), walk-in šatník (5.47 m2) a terasu.

Spálne sú orientované na východ, obývacia izba s jedálňou na juh.

Zariadenie bytu:

– byt je zariadený na 80%, okrem 1 spálne sú v každej izbe vstavané skrine, svietidlá, záclony/závesy. Nájomca si môže byt dozariadiť podľa vlastných predstáv.

Vybavenie bytu:

  • stropná klimatizácia, 
  • krb na drevo,
  • alarm,
  • samostatné (plynové) kúrenie a príprava teplej úžitkovej vody,
  • na oknách sú exterierové hliníkové žalúzie,
  • podlahy: kombinácia drevených parkiet a dlažby.

K bytu patria 3 parkovacie miesta v podzemnej garáži (1 zamurovaná s bránou na diaľkové ovládanie) + 1 vonkajšie parkovacie miesto pred obytnym domom. 

Lokalita:

– Karlová Ves ponúka kompletnú občiansku vybavenosť: základné školy, materské školy, predajne potravín a iného sortimentu, športové kluby, gastro-zariadenia, multifunkčný park a iné. Príroda na dosah je vysoko ceneným benefitom pre milovníkov športu a prechádzok v pokojnom prostredí. 

Cena: 3000 EUR + E

Energie a služby (mesačné zálohové platby):

a) elektrická energia (ZSE): 33 EUR

b) plyn (SPP): 35 EUR

c) správcovské poplatky 316 EUR

Spolu: 384 EUR

Prvá platba: 1-mesačný nájom + depozit vo výške dvoch mesačných nájmov

Okamžite k dispozícii. 

3D OBHLIADKA BYTU: https://matterport.com/discover/space/jNoFXjXdQ8F

Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie BRATISLAVA REAL.