Profil

Mať profesionála po svojom boku, ktorý vám nájde váš vysnívaný nový domov vedie k úspore času aj financií.

Obchodovaniu s nehnutelnosťami sa venujem od roku 1999. Začínala som prenájmom rezidenčných nehnuteľností pre zahraničné spoločnosti (Volkswagen a.s., Audi AG, Emerson a.s., Volvo Truck Slovak, s.r.o., Tesco Stores SR, a.s., Samsung Electronics Slovakia, s.r.o., KIA Motors Slovakia s.r.o., PSA Peugeot Citroën s.r.o.) a veľvyslanectvá (Fínsko, Izrael, Nemecko, Maďarsko, Rakúsko, Švédsko, USA, Veľká Britania). Od roku 2006 sa sústreďujem na predaj a prenájom nehnuteľnosti v Bratislavskom kraji v rámci svojej vlastnej spoločnosti – BRATISLAVA REAL.

Prvoradým cieľom mojej spoločnosti je spokojnosť klientov s poskytovanými službami. Profesionalita, rýchlosť a diskrétnosť sú hodnoty, ktoré spolu s individuálnym prístupom ku každej z požiadaviek našich klientov budujú vzájomnú dôveru a sú základom úspešnej spolupráce.

BRATISLAVA REAL ako jedna s prvých prišla zo službou „Individuálna správa nehnuteľností“. Máme podrobne prepracované postupy, ktoré zabezpečujú úplnu zastupiteľnosť majiteľov nehnuteľností žijúcich mimo svojho bydliska.

Mgr. Kristína Varga